آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

نشریات استان کرمان

حاضرين در سايت

ما 76 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
اسفند
2
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................1069
mod_vvisit_counterديروز.......................1890
mod_vvisit_counterاين هفته ................6406
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........11599
mod_vvisit_counterاين ماه ..................33327
mod_vvisit_counterماه گذشته..............53126
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2623452
عیادت از بیماران بستری در بیمارستان

توسط اعضای کمیته همیاری و تشکل های مردمی استان صورت گرفت:

عیادت از بیماران بستری در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان

به مناسبت دهه مبارک فجر،اعضای کمیته همیاری و تشکل های مردمی استان با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی کرمان از بیماران بستری در این مرکز درمانی عیادت نمودند.

 

دکتر امین فخر، مدیر درمان استان پس از این دیدار طی سخنانی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی گفت:حضور شما عزیزان در اینجا به بیماران روحیه میدهد و جای تشکر و سپاسگزاری بسیار دارد.

وی افزود: سالیانه بالغ بر 550 میلیارد تومان صرف ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی میشود که 60 درصد آن در بخش درمان غیر مستقیم هزینه میشود.

 

دکتر فخر اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی 90 درصد هزینه های بستری و 70 درصد هزینه های سرپایی را به مراکز طرف قرار داد پرداخت مینماید و سالیانه بیش از 100 هزار بیمه شده در این مراکز بستری میشوند و بیش از 8 میلیون نفر هم خدمات سرپایی دریافت میکنند.

 

مدیر درمان در خصوص درمان مستقیم گفت: در استان از طریق سه بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان، دکتر غرضی سیرجان و امام علی (ع) زرند و 13 درمانگاه خدمات درمانی به بیمه شدگان عرضه میگردد که در سال گذشته 53 هزار نفر مورد بستری داشته ایم و چهار ونیم میلیون نفر هم بیمار سرپایی ویزیت شده اند.

دکتر فخر در مورد بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان گفت: این بیمارستان دارای 300 تختخواب است و یک مرکز درمانی ریفرال محسوب میگردد و پس از افتتاح در سال 93 به تدریج ظرفیتهایش فعال شده است.

 

وی افزود: در سال جاری بخش های ام.آر.آی و آنژیوگرافی و جراحی قلب باز مورد بهره برداری قرار گرفتند.

 

مدیر درمان استان تصریح کرد: ما رسالت و وظیفه مهمی در قبال بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی داریم  و برای تسهیل ارائه خدمات به ایشان تلاش می‌نماییم.

دکتر فرهاد اشافی،رییس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان نیز در این جلسه گفت: در سال گذشته بیش از 100 هزار بیمار توسط اورژانس بیمارستان پذیرش شده اند، 21 هزار نفر از خدمات بستری استفاده نموده اند و 11 هزار نفر نیز مورد عمل جراحی قرار گرفته اند.

 

وی افزود: روزانه بیش از 2000  ویزیت سرپایی در پلی کلینیک بیمارستان انجام میشود.

 

دکتر یحیی صادقی، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) و ریاست کمیته همیاری و تشکل های مردمی استان نیز طی سخنانی از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی استان و بیمارستان پیامبر اعظم(ص) تشکرو قدردانی نمود و افزود: کارهای بسیار خوب و با ارزشی در این مرکز درمانی انجام میشود و مردم به خدمات این بیمارستان اعتماد دارند.

 

 

میز خدمت الکترونیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.