آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

نشریات استان کرمان

حاضرين در سايت

ما 71 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
اسفند
2
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................1052
mod_vvisit_counterديروز.......................1890
mod_vvisit_counterاين هفته ................6389
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........11599
mod_vvisit_counterاين ماه ..................33310
mod_vvisit_counterماه گذشته..............53126
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2623435
بهره برداری از پروژه های مدیریت درمان استان

همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان کرمان، دکتر علی ربیعی،وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی امام علی(ع) زرند بصورت ویدئوکنفرانس با حضور ریاست محترم جمهور چندین طرح و پروژه را در حوزه رفاه و تامین اجتماعی افتتاح کرد.

بخش جراحی قلب باز بیمارستان تامین اجتماعی پیامبر اعظم(ص) کرمان،توسعه اورژانس,ارتقاء هتلینگ و بخش فلوروسکوپی در بیمارستان دکتر غرضی سیرجان از جمله طرح هایی بودند که مورد بهره برداری قرار گرفتند.

 

دکتر امین فخر ،مدیر درمان استان در این رابطه گفت:اعتبارات مصوب برای این طرحها مجموعا 9 میلیارد تومان بوده است که تا کنون 30 درصد آن هزینه وتا پایان سال آینده کل اعتبارات مربوط به پروژه ها جذب خواهد شد.

وی در خصوص اتاق عمل قلب باز بیمارستان تامین اجتماعی کرمان گفت: این واحد مشتمل بر اتاق عمل، بخش جراحی قلب با 16 تخت و آی سی یو با 6 تخت میباشد ومساحت این پروژه 750 متر مربع است  که این مرکز بعنوان آخرین ظرفیت درمانی مهم بیمارستان به بهره برداری رسید و اولین عمل جراحی قلب باز نیز با موفقیت انجام شد.

دکتر فخر افزود: طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان دکتر غرضی سیرجان در بخش زنان و ورودی بیمارستان با هزینه ای بالغ بر 380 میلیون تومان انجام شده است و بیش از 500 متر مربع را شامل میشود.

مدیر درمان استان اضافه کرد: برای تهیه دستگاه فلوروسکوپی یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان هزینه شده است و اجرای طرح توسعه بخش اورژانس،فضای 750 متری کنونی را به 1260 متر افزایش خواهد داد که بدین منظور یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است.

وی یادآور شد: در اردیبهشت امسال و همزمان با روز جهانی کار و کارگر، بخش های ام. آر. ای و آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور ریاست محترم جمهور با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان افتتاح گردیدند.

شایان ذکر است دکتر علی ربیعی،وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در محل بیمارستان امام علی (ع) زرند با کارگران و کارفرمایان معادن زغال سنگ دیدار کرد و ضمن استماع سخنان ومشکلات آنان، برنامه های خود را برای حل این مشکلات تشریح کرد.

وی با نمایندگان بازنشستگان فولاد در کرمان نیز دیدار و گفتگو کرد و بر حل مشکلات آنان تا سال آینده تاکید کرد.

 

میز خدمت الکترونیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.