آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

نشریات استان کرمان

حاضرين در سايت

ما 73 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
اسفند
2
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................1056
mod_vvisit_counterديروز.......................1890
mod_vvisit_counterاين هفته ................6393
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........11599
mod_vvisit_counterاين ماه ..................33314
mod_vvisit_counterماه گذشته..............53126
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2623439
شورای هماهنگی تامین اجتماعی استان تشکیل گردید

دکتر امین فخر، مدیر درمان استان در  جلسه شورای هماهنگی تامین اجتماعی استان گفت:خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان از طریق بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان، امام علی (ع) زرند و دکتر غرضی سیرجان و 13 درمانگاه به بیمه شدگان و مراجعین ارائه میگردد.

 

 

وی افزود: در مراکز ملکی سالیانه 5 / 4 میلیون نفر خدمات سرپایی و 57 هزار نفر خدمات بستری دریافت میکنند و از طریق دفتر اسناد پزشکی استان و عقد قرار داد با بیش از 1400 موسسه تشخیص و درمانی در سال برای 5 / 8 میلیون نفر بیمه شده خدمات سرپایی خریداری و یکصد هزار نفر هم در این مراکز بستری میشوند.

دکتر فخر  تصریح کرد: در سال گذشته بالغ بر 500 میلیارد تومان صرف هزینه های درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان کرمان شده است.

 

مدیر درمان استان همچنین به طرح های توسعه ای اشاره نمود و گفت:عملیات ساخت و ساز درمانگاه تامین اجتماعی راور ادامه دارد و در دهه مبارک فجر ، بخش جراحی قلب باز بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان افتتاح ومراسم کلنگ زنی بنای جدید پلی کلینیک رفسنجان، بهره برداری از طرح ارتقاء هتلینگ وبخش فلوروسکوپی نیز آغاز طرح توسعه بخش اورژانس بیمارستان دکتر غرضی سیرجان برگزار میشود.

دکتر فخر وجود مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی را دارای اهمیت اجتماعی دانست و افزود: خدمات این مراکز با رویکرد حمایت از بیمه شدگان و به دلیل اشتیاق انها به دریافت خدمت از این مراکز، عرضه میگردد.

 

دکتر حسین امیری گنجه، مدیر کل برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی نیز طی سخنانی در این جلسه گفت:هدف از تشکیل شورای هماهنگی استانها، فعال کردن مولفه های اقتصادی در استانها می باشد.

 

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی با هماهنگی درونی، همدلی و وحدت اجزا،توانسته است خدمات بسیاری را به مخاطبان ارائه نماید .

 

 

 

میز خدمت الکترونیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.