فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 11 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2514
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15784
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37695
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507044
تشکیل کمیته بیمه و درمان در بیمارستان زرند

کمیته بیمه و درمان تامین اجتماعی استان با حضور مدیران سازمان تامین اجتماعی و شرکای اجتماعی در استان در محل بیمارستان امام علی (ع) زرند برگزار گردید.

 

 

دکتر امین فخر،مدیر درمان تامین اجتماعی استان طی سخنانی در این جلسه گفت:سعی داریم خدمات درمانی سازمان را با رعایت عدالت به بیمه شدگان ارائه نماییم.

وی افزود: انشااله محل احداث بنای جدید پلی کلینیک رفسنجان در آینده نزدیک جا نمایی میشود و در منطقه محروم راور هم عملیات ساخت درمانگاه ادامه دارد.

مدیر درمان استان تصریح کرد: در مراکز ملکی تامین اجتماعی خدمات بصورت رایگان ارائه میگردد و باری از دوش مردم برداشته میشود و امیدواریم با توسعه خدمات،رضایتمندی بیمه شدگان را افزایش بدهیم.

دکتر فخر اضافه کرد: سازمان تامین اجتماعی علیرغم وضعیت کنونی منابع و تعهدات وسیع،دست از حمایت جامعه هدف خود برنداشته است و در استان کرمان نیز به نسبت جمعیت بیمه شده،امکانات خوبی جذب و بکار گیری شده است.

دکتر منصور هاشمی،رییس بیمارستان امام علی(ع) زرند نیز در این جلسه به معرفی بیمارستان و عملکرد آن پرداخت و افزود:پس از ادغام بیمارستان سینای زرند در این بیمارستان که بر اثر زلزله سال گذشته بلا استفاده شده است، تعداد تخت های فعال بیمارستان به 160 تخت افزایش یافته است و در حال حاضر بیمارستان تامین اجتماعی زرند خدمات مختلف را به مردم این شهرستان ارائه میدهد.

 

وی افزود : بیمارستان داراي پلي كلينيك تخصصي و بخشهاي داخلي ، اطفال و نوزادان ، جراحي زنان و زايمان ، جراحي عمومي ، بخش ويژه CCU، ICU، فيزيوتراپي و همچنين اورژانس ، زايشگاه و اتاق عمل بوده و داراي تخصصهاي لازم جهت بستري بيماران ارتوپدي ، اورولوژي ،گوش ،حلق و بيني ،عفوني، قلب ، مغز و‌ اعصاب و چشم مي‌باشد .

دکتر هاشمی بیمارستان تامین اجتماعی زرند را دارای رتبه های برتر در زمینه های مختلف از جمله استاندارد اعتبار بخشی،نشان دوستدار کودک،بیمارستان سالم، ترویج تغذیه با شیر مادر و... توصیف کرد.

 

وی تصریح کرد:در حال حاضر خدمات درمانی این بیمارستان با تعرفه دولتی به بیماران عرضه میشود و چون بعنوان تنها مرکز درمانی بستری به بیماران در این شهرستان خدمت می دهیم شاهد رشد خدمات در بخش های مختلف از جمله اورژانس،جراحی و خدمات پاراکلینیکی می باشیم بعنوان مثال اعمال جراحی رشد 89 درصدی و خدمات اورژانس رشد 55 درصدی را داشته اند.

دکتر هاشمی همچنین به راه اندازی بخش سی تی اسکن بیمارستان اشاره کرد و افزود: فضای جایگزین بحران هم در بیمارستان با ظرفیت 50 تخت و زیربنای 500 متر مربع احداث شده است.

شایان ذکر است اعضای کمیته بیمه و درمان از بخشهای مختلف بیمارستان از جمله فضای جایگزین بحران بازدید نمودند و  از خدمات بیمارستان تامین اجتماعی زرند به بیمه شدگان منطقه ،تشکر و قدردانی کردند.

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.