فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 12 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2516
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15786
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37697
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507046
تعریف تعهدات طرح تحول سلامت بر پایه منابع ناپایدار

دکتر امین فخر، مدیر درمان تامین اجتماعی استان در ابتدای جلسه کارشناسی برنامه و بودجه پیشنهادی سال 97، ضمن بیان این مطلب گفت: بر اثر شوک ارزی سال 91، شاخصهای اجتماعی سلامت به وخامت گرایید و لذا دولت یازدهم مقوله سلامت را در اولویت خود قرار داد و این پاسخی به بحران وضعیت سلامت در کشور بود.

وی افزود:مشکل طرح تحول سلامت این است که تعهدات پایدار بر اساس منابع ناپایدار تعریف شده است و اکنون این طرح با بحران منابع مواجه شده است.

 

دکتر فخر علت بحران منابع در طرح تحول سلامت را عدم پیروی از احکام برنامه پنجم توسعه  کشوردانست و گفت: چگونگی تامین منابع در این احکام ، پیش بینی شده است .

مدیر درمان استان تصریح کرد: برخی میخواهند برای رفع مشکل منابع طرح تحول سلامت،مرتکب اشتباه شوند در حالیکه بهترین راه حل، مدیریت و کنترل هزینه های این طرح است.

مهندس محمود مجیدی نسب، مدیر کل بودجه و تشکیلات سازمان تامین اجتماعی نیز در این جلسه، سازمان تامین اجتماعی را نافع ترین سازمان برای مردم معرفی کرد و افزود:در تامین اجتماعی به همه بیمه شدگان فارغ از هرگونه مشخصه ای، خدمت ارائه میشود.

وی افزود: اکنون ماموریت ما، مدیریت منابع و مصارف سازمان است و بایستی بین این دو، تعادل ایجاد کنیم که این امر با استفاده از توان، تجربه و خرد جمعی امکان پذیر است.

 

شایان ذکر است جلسه کارشناسی برنامه و بودجه پیشنهادی سال 97 با حضور مدیر کل بودجه و تشکیلات سازمان تامین اجتماعی، مدیران بیمه ای و درمانی، روسا و کارشناسان( مالی، بودجه و فنی) از استانهای کرمان، یزد، خراسان جنوبی،سیستان و بلوچستان و هرمزگان به مدت 2 روز در استان کرمان برگزار میگردد.

 

 

 

 

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.