فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 39 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2546
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15816
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37727
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507076
کمیته بیمه و درمان تشکیل جلسه داد

دکتر امین فخر، مدیر درمان تامین اجتماعی استان در این جلسه طی سخنانی گفت: خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در استان کرمان از طریق سه بیمارستان و 13 درمانگاه به بیمه شدگان ارائه میشود.

وی افزود: دفتر اسناد پزشکی با بیش از 1400 مرکز تشخیصی و درمانی اعم از دولتی و خصوصی و خیریه قرار داد منعقد نموده است که خدمات درمانی را برای بیمه شدگان خریداری میکند.

 

مدیر درمان استان  ادامه داد: سالیانه چهار و نیم میلیون نفر بیمار سرپایی به مراکز درمانی ملکی در سطح استان مراجعه میکنند، 57 هزار نفر بستری میشوند و 25 هزار نفر مورد عمل جراحی قرار میگیرند.وی تعداد زایمان های انجام شده در بیمارستانهای استان را بیش از 10 هزار مورد در سال ذکر کرد.

 

وی در خصوص خدمات درمان غیر مستقیم گفت: سالیانه بیش از 8 میلیون نفر به مراکز طرف قرار داد مراجعه سرپایی دارند و یکصد هزار نفر بستری میشوند.

دکتر فخر تصریح کرد: در بخش درمان غیر مستقیم سالیانه بیش از 300 میلیارد تومان هزینه میشود که بیش از نه بیست و هفتم سهم درمان است.وی هزینه صرف شده در مراکز ملکی را 240 میلیارد تومان ذکر کرد و افزود:در سال گذشته میزان رشد بستری شدگان برابر با چهار و نیم درصد بوده است.

 

مدیر درمان در ادامه سخنان خود به خدمات دندانپزشکی هم اشاره نمود و گفت: خدمات دندانپزشکی طی یک ساله گذشته رشد 21 درصدی داشته است.

 

وی به طرح های توسعه ای نیز اشاره کرد و افزود: در راور درمانگاه تامین اجتماعی در حال ساخت می باشد ، زمین مناسب جهت ساخت بنای جدید پلی کلینیک رفسنجان در نظر گرفته شده ، مجوز نوسازی درمانگاه شماره سه کرمان اخذ شده است و پیگیری ها برای اجرای طرح محوطه سازی جامع بیمارستان پیامبر اعظم(ص) ادامه دارد. ایشان همچنین از اجرای طرح ارتقاء هتلینگ در بیمارستان غرضی سیرجان خبر داد.

 

مدیر درمان استان در خصوص بیمارستان تامین اجتماعی زرند گفت: پس از زلزله های مکرر شهرستان زرند، بیمارستان امام علی (ع) بعنوان تنها مرکز درمانی خدمات بستری این شهرستان شناخته میشود و 54 تخت به تختهای این مرکز اضافه شده است تا خدمات بیشتری به مردم ارائه شود.

دکتر فخر در خصوص تجهیز مراکز درمانی استان گفت: در بیمارستانهای استان دستگاه سی تی اسکن جدید نصب و راه اندازی شده است.تمامی دستگاههای رادیولوژی به دیجیتال تبدیل شده اند، در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) در روز جهانی کارگر، بخشهای آم آر آی و آنژیوگرافی افتتاح شدند و فضای بحران بیمارستانهای سیرجان و زرند نیز مورد بهره برداری قرار گرفته اند.

 

مدیر درمان استان همچنین از عملی شدن نهضت آی تی در استان سخن گفت و افزود: در این راستا برنامه های ذیل اجرایی شده اند: ایجاد نسخه الکترونیک و حذف دفترچه درمان، تشکیل پرونده الکترونیکی برای بیماران مزمن، نظام ارجاع داخلی، استقرار سیستم اچ آی اس بیمارستانی،بهره برداری از سیستم اتوماسیون اداری، وب کیوسک نوبت دهی،راه اندازی فیبر نوری و دیگر برنامه ها.

دکتر حمید رضا متولی زاده، رییس دفتر اسناد پزشکی هم در این جلسه طی سخنانی گفت:90 درصد هزینه های بستری و 70 درصد هزینه های سرپایی بیمه شدگان به مراکز طرف قرار داد پرداخت میشود.

 

رییس دفتر اسناد پزشکی افزود: در حال حاضر بیش از 700 قلم داروی جدید به لیست تعهدات دارویی سازمان تامین اجتماعی افزوده شده است.

 

دکتر متولی زاده تصریح کرد: به منظور مساعدت به بیمه شدگان در تامین هزینه های دارویی، سال گذشته 200 میلیون تومان بودجه تخصیص داده شد.

دکتر فرهاد اشافی، رییس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) نیز در این جلسه به آمار عملکرد این مرکز درمانی پرداخت و گفت: سالیانه یکصد هزار بیمار به اورژانس بیمارستان مراجعه دارند،21 هزار نفر بستری میشوند و 11 هزار نفر مورد عمل جراحی قرار میگیرند.

 

وی افزود: روزانه 2000 نفر به پلی کلینیک بیمارستان مراجعه میکنند.

 

دکتر اشافی ادامه داد: به منظور ارتقاء خدمات اورژانس، پزشک متخصص طب اورژانس در این مرکز درمانی شروع بکار نموده است.

 

شایان ذکر است در این جلسه، علی حسینی، مدیر کل تامین اجتماعی استان و شرکای اجتماعی سازمان در استان حضور داشتند که از خدمات درمانی ارائه شده به بیمه شدگان، کارگران و جمعیت تحت پوشش، تشکر و قدردانی کردند.

 

 

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.