فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 32 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2538
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15808
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37719
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507068
پلی کلینیک تامین اجتماعی رفسنجان،24 ساله شد

 

پلي كلينيك تامين اجتماعي رفسنجان در سال 1372 با تعداد 4 نفر پرسنل شروع به كار نموده كه اين تعداد هم اكنون به 46 نفر افزایش یافته است .

 

 

دکتر مجید بهشتی پور،پزشک عمومی و رئیس این مرکز درمانی طی گفتگو با خبرنگار اداره روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در خصوص خدمات پلی کلینیک رفسنجان گفت:این مرکز  در دو شيفت صبح و عصر به ارائه خدمات درماني رايگان به بيمه شدگان تامين اجتماعي  می پردازد.

از دکتر بهشتی پور در مورد بخشهای مختلف این مرکز سوال شد. به گفته ایشان  در حال حاضرواحدهای آزمايشگاه ، راديولوژي،سونوگرافي، دندانپزشكي ، پزشكان عمومي و متخصص اطفال  ، مامايي ، داروخانه ، تزريقات و پانسمان، اورژانس  ، شوراي پزشكي  و واحدهای اداری ،مالی  مشغول خدمت رسانی به بیمه شدگان و مردم شهرستان هستند.

در سال گذشته 137581نفر توسط پزشکان عمومی و13477بیمار توسط پزشکان متخصص ویزیت شده اند. به 9182 نفر خدمات دندانپزشکی ارائه شده است.178252 نفر هم خدمات پاراکلینیک( داروخانه،رادیولوژی،آزمایشگاه و...) دریافت نموده اند. واحد مامایی نیز 9851 نفر مراجعه داشته است.

تکریم ارباب رجوع  از دیگر موضوعات مورد گفتگو در این مصاحبه خبری بود.در این مرکز درمانی به منظور تسهیل دسترسی بیمه شدگان به خدمات درمانی و افزایش رضایتمندی ایشان اقدامات زیر صورت پذیرفته است:

 

-نصب و راه اندازی وب کیوسک   (به صورت حضوری) در جهت کاهش مدت انتظار بیمارا ن و ایجاد سهولت در اخذ نوبت پزشکان

-تعیین محل پذیرش  مخصوص سالمندان در واحدهای پر ازدحام از جمله پذیرش ، آزمایشگاه و داروخانه

- اجرای طرح رسیدگی به شکایات ارباب رجوع

 

احداث بنای جدید پلی کلینیک تامین اجتماعی رفسنجان از جمله طرح های توسعه ای مدیریت درمان استان است که رئیس  این مرکز هم بدان اشاره نمود و افزود:

 

به منظور  افزایش کمی و کیفی خدمات، نسبت به اخذ مجوز ساخت ساختمان جدید پلی کلینیک  در شهرستان رفسنجان اقدامات لازم انجام شده که با همت مسئولین محترم سازمان و شهرستان و نیز درخواستهای مکرر بیمه شدگان ،  خوشبختانه مجوز مذکور از سوی  هیئت مدیره محترم سازمان صادر گردیده که پس از خرید زمین در نظر گرفته شده جهت ساخت پلی کلینیک ، عملیات  ساخت آن آغاز خواهد شد .

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.