فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 17 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2521
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15791
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37702
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507051
افتتاح طرح های جدید در بیمارستان زرند

طی مراسمی در بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) زرند بخش سی تی اسکن و فضای جایگزین و فراظرفیت در حوادث و بلاها، مورد افتتاح رسمی قرار گرفت.

 

 

دکتر امین فخر، مدیر درمان استان طی سخنانی در این مراسم گفت:سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان، بیش از نه بیست و هفتم سهم درمان از وصول حق بیمه هزینه کرده است و در اجرای طرح تحول سلامت نیز بیشتر از سایر بیمه های پایه بودجه اختصاص داده است.

وی با تاکید بر بی نظیر بودن اقداماتی که طی چهار سال گذشته در حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی انجام شده افزود:پیشرفت ها در بخشهای مختلف مانند: استقرار سیستم اچ آی اس بیمارستانی،تجهیز و توسعه مراکز درمانی، تامین سخت افزار و نرم افزار،ایجاد نسخه الکترونیک، تشکیل پرونده الکترونیک برای بیماران دارای بیماری های مزمن ، نظام ارجاع داخلی واجرای سایر برنامه های نهضت آی تی، همگی مرهون تلاشها، مدیریت مدبرانه و دلسوزی مدیر عامل سازمان، جناب آقای دکتر نوربخش می باشد.

مدیر درمان استان تصریح کرد: بعد از بحران ناشی از وقوع زلزله در زرند،10 میلیارد تومان مازاد بر بودجه، صرف ارائه خدمات درمانی در این شهرستان شده است و تعداد تخت فعال بیمارستان تامین اجتماعی زرند از 100 به 160 رسیده است.

دکترفخر در خصوص اعتبارات گفت: در سال ٩٥ اعتبار استان کرمان، ٥٠٠ میلیارد تومان بود که ٢٢٠ میلیارد تومان آن در حوزه درمان مستقیم و مابقی در حوزه درمان غیر مستقیم هزینه شد.

وی افزود: طی چهار سال گذشته سه بیمارستان تامین اجتماعی در استان کرمان با اعتباری بیش از ٦ میلیارد تومان به بخش سی تی اسکن مجهز شدند  و بخشهای آنژیوگرافی و ام آر آی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان با هزینه 10 میلیارد تومان راه اندازی گردیدند.

 

مدیر درمان استان با بیان اینکه برای توسعه ناوگان حمل و نقل بیماران، مبلغ 2 میلیارد تومان هزینه شده است افزود:برای بیمارستانهای استان تعداد 8 آمبولانس خریداری شده است. وی همچنین از دیجیتالی شدن همه دستگاههای رادیولوژی مراکز درمانی استان خبر داد و گفت :دو و نیم میلیارد تومان برای تحقق این امر صرف شده است.وی اضافه کرد: در حوزه درمان مستقیم بیش از ٥٧ هزار مورد بستری و بیش از چهار میلیون و ٥٠٠ مورد درمان سرپایی در بیمارستان های تامین اجتماعی کرمان انجام شده است.


وی ادامه داد: در حوزه درمان غیر مستقیم نیز یکصد هزار بستری و بیش از هشت میلیون مورد مراجعه سرپایی وجود داشته است.

دکتر فخر درپایان سخنانش از مساعدتهای مدیران ستادی سازمان تامین اجتماعی که زمینه ارائه خدمات مطلوب را برای مردم و بویژه بیمه شدگان فراهم میآورند، تشکر و قدردانی کرد.

عبدالرحمان تاج الدین،معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم طی سخنانی گفت: دولت تدبیر و امید طی چهار سال گذشته به اندازه یک دهه توسعه فضای درمانی کشور را پیش برده است.
وی افزود: در دولت تدبیر و امید با درایت مدیریت عالی سازمان تامین اجتماعی تلاش شد که این سازمان به دور از نگاه های جناحی، رسالت خدمت رسانی خود را انجام دهد.


وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در هر ماه بیش از هفت میلیارد تومان بابت ارائه تعهدات به مردم زرند هزینه  می کند، خاطرنشان کرد: یکی از برکات برجام این است که اجازه ورود دستگاه های پیشرفته پزشکی به کشور داده شده و امروز یکی از این دستگاه ها در بیمارستان زرند به بهره برداری رسید.


وی تصریح کرد: در هفته دولت هشت نمونه از دستگاه سی تی اسکن در سطح کشور به بهره برداری رسیده است.


معاون حقوقی و امور مجلس سازمان با اشاره به احداث فضای فراظرفیت بیمارستان زرند عنوان کرد: شهرستان زرند یک شهر زلزله خیز است و امیدواریم با فضایی که امروز در تنها بیمارستان این شهر افتتاح شد، بتوانیم در شرایط بحران به مردم خدمت کنیم.

دکتر حسین امیری، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم از سعه صدر ، تلاشها و همکاری های کادر درمانی بیمارستان تامین اجتماعی زرند و بیمارستان سینا تشکر و قدردانی نمود و افزود: در ابتدای ادغام بیمارستان سینا در بیمارستان امام علی (ع) زرند، مشکلاتی وجود داشت که خوشبختانه با دوستی و ارادت بین پرسنل، سختی ها و مسائل برطرف گردید.

 

وی تصریح کرد:بیمارستان تامین اجتماعی زرند از استاندارد های خوبی برخوردار است و مرکزی برای ارائه خدمات به مردم شهرستانهای راور و کوهبنان هم می باشد.

 

دکتر امیری وجود یک سیستم تامین اجتماعی قوی و جامع را برای رسیدن به توسعه اجتماعی لازم و ضروری دانست.

دکترمنصور هاشمی رئیس بیمارستان امام علی (ع) زرند نیز در این جلسه به ایراد سخن پرداخت و گفت: برای راه اندازی بخش سی تی اسکن و فضای فرا ظرفیت در زمان بحران این بیمارستان، بیش از ٢ میلیارد و ٥٠٠ میلیون تومان هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: بخش سی تی اسکن در فضایی به مساحت ٦٠ متر مربع و فضای فرا ظرفیت در ساختمانی به مساحت ٤٥٠ متر مربع احداث شده است.


وی افزود: بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) زرند در پی زلزله سال ٩٥ با بیمارستان سینای این شهر ادغام شد و هم اکنون با ١٦0 تخت بیمارستانی به عنوان تنها بیمارستان زرند ارائه خدمت می کند.


وی با بیان اینکه پنج اتاق عمل فعال در بیمارستان امام علی(ع) وجود دارد، اضافه کرد: بعد از ادغام این دو بیمارستان، حجم عمل های جراحی، ٨٦ درصد رشد یافت و در بخش بستری نیز رشدی ٦٧ درصدی داشتیم.ویزیت سرپایی نیز از رشد 26 درصدی برخوردار بوده است.

 

دکترمحمدرضا جعفریان،مشاور عالی اجرایی مدیر عامل سازمان و دکتر سید علی سیدزاده،معاون نظارت و بررسی تجهیزات و لوازم پزشکی اداره کل پشتیبانی معاونت درمان سازمان نیز در این مراسم حضور داشتند.

 

 

  

 

 

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.