فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 18 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2522
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15792
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37703
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507052
پاسداشت اندیشه ها وخدمات ماندگار

دکتر هادی صبوری، معاونت درمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در مراسم تجلیل از پزشکان و داروسازان پیشکسوت تامین اجتماعی استان حضور یافت.

وی طی سخنانی در این جلسه گفت:بازنشستگان شمع و چراغی فروزان برای ما هستند تا راه خدمت را با امید به آینده ای روشن طی نماییم.

دکتر صبوری در ادامه سخنان خود به عملکرد واحدهای درمانی تامین اجتماعی استان پرداخت و افزود: در حال حاضر در سه بیمارستان و13 درمانگاه خدمات درمانی به بیمه شدگان و بازنشستگان ارائه میگردد.

وی تعداد تخت فعال در مراکز بستری را 600 تخت عنوان کرد و گفت:ضریب اشغال تخت در بیمارستانهای تامین اجتماعی استان بیش از 75 درصد می باشد.

معاون درمان استان تعداد بستری شدگان در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان را در سال گذشته 57 هزار نفر ذکر کرد و افزود:بیش از چهار میلیون بیمار نیز بصورت سرپایی ویزیت شده اند.

وی تعداد بستری شدگان در مراکز طرف قرار داد را بیش از صد هزار بیمار و ویزیت شدگان سرپایی را بیش از هشت میلیون نفر ذکر نمود.

دکتر صبوری افزود: در سال گذشته530 میلیارد تومان در بخش درمان مستقیم و غیر مستقیم هزینه شده است.

وی ادامه داد: برای خرید تجهیزات در مراکز درمانی استان سه میلیارد و 400 میلیون تومان در یک ساله گذشته هزینه شده است.

معاون درمان تصریح کرد: سه بیمارستان استان به دستگاه سی تی اسکن مجهز شده اند و بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان بعنوان مجهز ترین بیمارستان و قطب درمانی سازمان تامین اجتماعی در جنوبشرق کشور شناخته شده است و اخیرا هم بخشهای آنژیوگرافی و ام آر آی در این مرکز درمانی مورد بهره برداری قرار گرفتند.

دکتر صبوری به اجرای برنامه های نهضت آی تی هم اشاره نمود و گفت: طرح های نسخه الکترونیک،تشکیل پرونده بیماران دارای بیماری های مزمن و نظام ارجاع داخلی مهمترین این برنامه ها هستند و امیدواریم طرح بهره مندی بیمه شدگان از کارت سلامت نیز در استان اجرایی شود.

وی افزود: طرح محوطه سازی جامع بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان،تداوم عملیات ساخت وساز درمانگاه راور،نوساز بنای پلی کلینیک رفسنجان و درمانگاه شماره سه کرمان و ادامه طرح هتلینگ بیمارستانهای استان، در دستور کار قرار دارند.

دکتر فرهاد اشافی،رییس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان نیز در این جلسه از خدمات همکاران بازنشسته تقدیر نمود و افزود: احترام به شأن و منزلت بازنشستگان وارائه خدمات بطور ویژه به ایشان ، اصلی اساسی در بیمارستان است.

وی تصریح کرد: بیمارستان پیامبر اعظم(ص) همکاری خوبی با کانون بازنشستگان در زمینه حضور پزشکان ،کارشناسان و مشاوران در کانون دارد.

دکتر اشافی در ادامه سخنان خود به ذکر آمار عملکرد بیمارستان پرداخت و گفت:در سال گذشته به 600 هزار بیمار سرپایی خدمت ارائه شده است،صد هزار نفر از خدمات اورژانس استفاده نموده اند،25 هزار نفر بستری شده اند که 11 هزار نفر از آنها مورد عمل جراحی واقع گردیده اند.شش هزار زایمان نیز در بیمارستان انجام شده است که از این حیث رتبه اول استان را دارا می باشیم.

عباس ایرانمنش،رییس کانون بازنشستگان کارکنان سازمان تامین اجتماعی استان نیز طی سخنان خود از همکاری ها و حمایت های مدیریت درمان استان تشکر و قدردانی نمود.

شایان ذکر است در پایان این جلسه که به همت کانون بازنشستگان کارکنان سازمان تامین اجتماعی استان برگزار شد، از پزشکان و داروسازان بازنشسته و پیشکسوت سازمان تامین اجتماعی استان تجلیل بعمل آمد.

 

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.