فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 15 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2519
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15789
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37700
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507049
شورای مدیران واحدهای درمانی استان تشکیل جلسه داد

دکتر امین فخر،مدیر درمان تامین اجتماعی استان در این جلسه طی سخنانی گفت:در 4 سال گذشته علیرغم شرایط اقتصادی کشور، اقدامات مهمی در سازمان تامین اجتماعی انجام شده است از جمله برنامه های نهضت آی تی،توسعه مراکز درمانی ملکی،تجهیز مراکز درمانی و ارتقای سیستم حمل و نقل و آمبولانس که به نسبت 10 سال گذشته بی نظیر است و اینها نشاندهنده کارنامه درخشان دکتر نوربخش بعنوان مدیر عامل سازمان است که از ایشان تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم همچنان منشا خدمات شایسته در سازمان باشند.

 

 

وی افزود: ایجاد نسخه الکترونیک،تشکیل پرونده بیماران مزمن،نظام ارجاع در سازمان اجرا شدند که طرح هایی زیر ساختی و مورد نیازبودند.

دکتر فخر در خصوص استقرار سیستم های استاندارد در واحدهای درمانی استان گفت:استاندارد اعتبار بخشی در سه بیمارستان استان اجرایی شده است و موفق به اخذ درجه یک شده ایم.

وی افزود: سیستم مدیریت کیفیت در ستاد مدیریت درمان نیز در حال استقرار است و این یک کار زیر بنایی و زیر ساختی است.

مدیر درمان استان در خصوص طرح های قابل افتتاح در هفته دولت گفت: طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان دکتر غرضی سیرجان و بخش های سی تی اسکن و فضای بحران بیمارستان امام علی (ع) زرند در هفته دولت مورد بهره برداری قرار میگیرند.

دکتر فخر در ادامه سخنان خود به موضوع ادغام بیمارستان سینای زرند در بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) زرند اشاره کرد و افزود:در حال حاضر بیمارستان تامین اجتماعی زرند تنها مرکز ارائه دهنده خدمات بستری در این شهرستان است که این امر بر اساس مصوبه ستاد بحران استان وموافقت هیئت مدیره سازمان صورت گرفته است.

مدیر درمان استان به موضوع بهره وری نیروی انسانی در واحدهای درمانی استان نیز پرداخت و گفت: گرچه متوسط عملکرد همکاران خوب است اما ظرفیتها و قابلیت هایی برای افزایش این میزان وجود دارد و ما باید از امکانات سیستم برای ارتقای بهره وری استفاده کنیم که بدین منظور نیازمند فهم مشترک هستیم.

دکتر فخر مرتبط کردن نظام پرداخت حقوق و مزایا به نحوه عملکرد نیروی انسانی را روشی برای مدیریت منابع و انگیزه های نیروی انسانی توصیف کرد.

دکتر فخر در خصوص توسعه مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان گفت: طرح محوطه سازی جامع بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان،تداوم عملیات اجرایی ساخت درمانگاه راور،انجام تمهیدات برای ساخت بنای جدید پلی کلینیک رفسنجان و درمانگاه شماره سه کرمان در دستور کار قرار دارد.

مدیر درمان استان درپایان سخنان خود ازتلاشهای انجام شده برای اجرای طرح ارتقای هتلینگ در بیمارستان دکترغرضی سیرجان که با کیفیت بسیار مطلوبی انجام شده است،تشکر و قدردانی نمود.

شایان ذکر است در این جلسه روسای واحدهای درمانی استان به تشریح عملکرد این مراکز پرداختند و کارشناسان ستاد مدیریت درمان نیز مباحث تخصصی و حوزه کاری خویش را بیان کردند.

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.