فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 84 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2596
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15866
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37777
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507126
آغاز فرآیند الکترونیکی شدن پرونده بیماران مزمن

جلسه توجیهی و آموزشی تشکیل پرونده الکترونیک بیماری های مزمن و ارجاع و باز خورد الکترونیک با حضور دکتر امین فخر،مدیر درمان تامین اجتماعی استان،دکترهادی صبوری،معاون درمان و روسای درمانگاههای استان و کارشناسان مدیریت درمان برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه مدیر درمان استان با اشاره به شرایط کنونی اقتصادی کشور گفت:لازم است در این شرایط منابع مالی و انسانی به خوبی مدیریت شوند تا هم از منابع سازمان صیانت شود و هم انگیزه نیروی انسانی برای خدمتگزاری به بیمه شدگان محفوظ بماند زیرا جلب رضایت بیمه شدگان در گرو رضایت شغلی همکاران است.

دکتر فخر در ادامه سخنان خود به طرح تحول سلامت پرداخت و افزود:اجرای این طرح موجب بالا رفتن هزینه های درمانی سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان غیر مستقیم شده است اما با این حال، همکاری از سوی سازمان در اجرای این طرح انجام شده است.


مدیر درمان استان به ناکافی بودن منابع طرح تحول سلامت اشاره نمود و گفت: برخی برای جبران کسری این منابع، طرح انفکاک بخش درمان سازمان تامین اجتماعی و ادغام بیمه ها را پیگیری میکنند در حالیکه نباید برای منافع کوتاه مدت، اختلال درساختارهای کلان کشور بوجود آورد ،اینکار باعث بروز چالشهایی برای کشور میشود.

دکتر فخر در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع ارتقاء هتلینگ در بیمارستانهای تامین اجتماعی پرداخت و گفت:در سه بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان و دکتر غرضی سیرجان و امام علی (ع) زرند این طرح اجرایی خواهد شد که اقدام ارزشمندی برای خدمت به بیماران محسوب میشود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان طرح تشکیل پرونده برای بیمه شدگانیکه دارای بیماری مزمن مانند دیابت و فشار خون می باشند را از جمله طرح هایی توصیف کرد که در راستای الکترونیکی شدن خدمات درمانی اجرا میشود.

دکتر فخر افزود:این طرح یک تکلیف سازمانی است که در راستای کاهش مشکلات بیماران دارای بیماری های مزمن اجرا خواهد شد و  باید آن را با علائق سازمانی و اجتماعی به انجام برسانیم وبرای اینکه این طرح به خوبی پیش رود لازم است کلیه زیر ساختهای لازم فراهم آید.

مدیر درمان استان با اشاره به ایجاد نهضت آی تی در سازمان تامین اجتماعی گفت: ارائه خدمات الکترونیکی به بیمه شدگان ازجمله برنامه های اصلی سازمان تامین اجتماعی است وپیشرفت سازمان هم در گرو پیشرفت خدمات الکترونیکی است.

دکتر فخر اجرای نظام ارجاع بیماران و حذف دفترچه بیمه  برای ارائه خدمات درمانی در مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی را از دیگر طرح ها در راستای عملی شدن برنامه های نهضت آی تی در سازمان ذکر کرد.

دکتر هادی صبوری ،معاون درمان مدیریت درمان هم طی سخنانی در این جلسه گفت:سازمان تامین اجتماعی برای ارتقای فرایندها و رضایتمندی بیماران برنامه های عملیاتی از جمله ارائه خدمات الکترونیک تدارک دیده است.

وی با اشاره به تشکیل پرونده الکترونیکی برای بیماران مزمن گفت:ثبت وضبط ومستندسازی سوابق بیماران مزمن یک نیاز اساسی در واحدهای درمانی تامین اجتماعی است که با اجرای تدریجی این طرح به هدف دیرینه خود خواهیم رسید.

شایان ذکر است دکتر هومن کیومرثی،رییس اداره کلینیک و مهندس سیدمحسن نژادسجادی رییس اداره فناوری اطلاعات مدیریت درمان استان ،توضیحات مبسوطی در خصوص نحوه اجرای طرح الکترونیکی کردن پرونده بیماران مزمن ارائه کردند.

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.