فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 96 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2608
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15878
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37789
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507138
زایمان های انجام شده در بیمارستانهای تامین اجتماعی استان

دکتر امین فخر، مدیر درمان تامین اجتماعی استان در نشست خبری با خبرگزاری های استان گفت: ظرف 5 سال گذشته تعداد 55 هزار زایمان در بیمارستانهای تامین اجتماعی استان کرمان انجام شده است که 52 درصد این زایمان ها در بیمارستان تامین اجتماعی شهر کرمان صورت گرفته است و در سال گذشته هم بیش از 6400 مورد زایمان در بیمارستان تامین اجتماعی پیامبر اعظم(ص) به وقوع پیوسته است.

مدیر درمان استان، شاخص مرگ و میر مادران باردار را یکی از شاخصهای مهم مورد نظر سازمان جهانی بهداشت ذکر کرد و افزود: نسبت مرگ و میر به زایمانها در مراکز تامین اجتماعی استان رقمی برابر با دو در ده هزار صدم درصد می باشد که از نسبت جهانی و کشوری پایین تر می باشد .

 

دکتر فخر حجم فعالیتها و خدمات درمانی بیمارستانها را در حوزه زنان بیش از 40 درصد ذکر کرد و افزود: با توجه به این میزان، ما همواره برای ارتقاء کمی و کیفی خدمات این حوزه اهداف و برنامه هایی داریم که از جمله به اجرایی نمودن طرح اقامت پزشکان متخصص زنان و زایمان، اطفال و بیهوشی در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان از سال 93 میتوانم اشاره نمایم.

 

مدیر درمان استان، افزایش تعداد ماماهای بیمارستان تامین اجتماعی کرمان،تجهیز کامل بخش زنان و زایشگاه این بیمارستان در راستای ارتقاء ضریب ایمنی بیماران را از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه درمان بانوان ذکر کرد.

 

دکتر فخر در خصوص مرگ اخیر یک مادر باردار در بیمارستان تامین اجتماعی کرمان گفت: متاسفانه علیرغم انجام کلیه اقدامان پزشکی لازم، این مادر پس از زایمان فوت می نماید که این یک حادثه تلخ برای اینجانب و همه همکاران است .

مدیر درمان استان  افزود : پرونده پزشکی ایشان برای انجام بررسی های لازم در اختیار نهادهای قانونی قرار گرفته است تا در مورد علت فوت اظهار نظر نمایند و  ما در قبال رای مجامع قانونی مسئولانه رفتار خواهیم کرد.

 

دکتر فخر آمادگی مدیریت درمان استان را برای پذیرش نقدهای منصفانه و کارشناسی شده اعلام کرد و افزود: اینگونه نقدها باعث رشد و تعالی سیستم خدمت دهی میشود و با توجه به حجم انبوه خدمات سازمان تامین اجتماعی  و گستردگی خدمات این سازمان، شایسته نیست که برخی مغرضانه و با ابزارهای مختلف به تخریب وجهه و اعتبار این سازمان بپردازند و انگیزه های خدمتگزاری  کارکنان سازمان تامین اجتماعی را تضعیف نمایند.

 

 

 

دکتر فرهاد اشافی، سرپرست بیمارستان تامین اجتماعی پیامبر اعظم(ص) کرمان نیز در این نشست خبری گفت: در حال حاضر تنها بیمارستانی که موفق به اقامت دائم گروههای پزشکی زنان و زایمان، بیهوشی و اطفال شده است، بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان می باشد که این اقدامی مهم و اساسی در راستای افزایش و ارتقاء خدمات به مادران باردار می باشد.

 

سرپرست بیمارستان تامین اجتماعی کرمان افزود: در جهت افزایش ایمنی مادران باردار، بخش ویژه ای را در این مرکز درمانی دایر نموده ایم .

 

دکتر اشافی با ابراز تاسف از مرگ اخیر  یک مادر باردار در این بیمارستان گفت: متاسفانه علیرغم تلاش همکاران ما و انجام  کلیه اقدامات لازم پزشکی، وی فوت نمود.

 

دکتر زهرا ثانی، رییس گروه پزشکی زنان وزایمان بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان نیز در این جلسه با تشریح روند پذیرش و زایمان مادری که بعد از بدنیا آوردن فرزندش فوت نمود گفت: کلیه اقدامات لازم پزشکی از بدو پذیرش وی در زایشگاه انجام شده است ولی متاسفانه با فوت این مادر مواجه شدیم و علت را پزشکی قانونی پس از بررسی های لازم اعلام خواهد کرد.

 

 

 

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.