فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 89 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2601
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15871
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37782
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507131
برگزاری جلسه مدیران پرستاری بیمارستانهای تامین اجتماعی استان

با حضور دکتر امین فخر،مدیر درمان تامین اجتماعی استان و دکتر هادی صبوری ،معاون درمان استان ،جلسه مدیران پرستاری بیمارستانهای تامین اجتماعی برگزار گردید.

مدیر درمان استان در این جلسه طی سخنانی ضمن تقدیر از خدمات بی شائبه کادر پرستاری گفت: همکاران کادر پرستاری پر تلاش هستند وحجم وسیعی از خدمات را ارائه میکنند و از میانگین عملکرد آنها رضایت وجود دارد.

دکتر فخر استمرار آموزش های حرفه ای ،شغلی،رفتاری و اجتماعی را در مراکز درمانی امری ضروری توصیف کرد و افزود:همکارانیکه دارای سابقه شغلی بالاتری هستند تجربیات ارزشمند شغلی و پیشینه مراودات اجتماعی مرتبط با عملکرد شغلی خود را به سایر همکاران انتقال بدهند تا بدینوسیله شاهد سرمایه گذاری پربازده در نیروی انسانی باشیم.

 

مدیر درمان استان در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع کیفیت خدمات درمانی پرداخت و گفت:کیفیت مطلوب آن است که در تمامی ابعاد خدمت متجلی شود یعنی مطلوبیت در ظاهر و باطن خدمات به خوبی دیده و احساس شود و برای حصول به چنین هدف بلندی به تقویت فرهنگ کار،بازنگری مستمر فرایندهای ارائه خدمت و وجود زیر ساختهای مکفی نیاز می باشد.

 

دکتر فخر در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد که مباحث و گفتگوهای این گونه جلسات  به ارتقاء کمی و کیفی خدمات و افزایش رضایتمندی بیماران کمک نماید.

 

دکتر هادی صبوری،معاون درمان مدیریت درمان استان نیز در این جلسه در خصوص ارائه خدمات درمانی در هنگام وقوع بحران سخن گفت و افزود: آنچه در این مواقع اهمیت دارد اطلاع رسانی به هنگام است زیرا بواسطه ان میتوان کلیه هماهنگی های لازم را بعمل آورد و مشارکت سایر مراکز درمانی را جلب نمود.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه کارشناسان اداره کلینیک مدیریت درمان و مدیران پرستاری بیمارستانهای استان مطالب خود را در خصوص نحوه ارزیابی عملکرد کادر پرستاری ، بهره وری نیروی انسانی ،نیازهای آموزشی و رضایتمندی بیماران ارائه نمودند.

 

 

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.