فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 36 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
شهریور
1
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................188
mod_vvisit_counterديروز.......................900
mod_vvisit_counterاين هفته ................3252
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........6702
mod_vvisit_counterاين ماه ..................22070
mod_vvisit_counterماه گذشته..............27824
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............1960907
دیدار مدیر درمان استان با فرماندار زرند

 

دکتر امین فخر،مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمان به منظور تشریح عملکرد درمانی بیمارستان تامین اجتماعی زرند، با حبیب الله خنجری،فرماندار زرند دیدار کرد.

 

 

مدیر درمان استان در این دیدار ضمن اشاره به خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی امام علی (ع) زرند گفت:سعی ما بر این است که خدمات با کیفیت و مطلوبی را به بیمه شدگان منطقه ارائه نماییم .

دکتر فخر افزود: با توجه به نیاز خدمات سونوگرافی و پزشک متخصص قلب در بیمارستان تامین اجتماعی زرند،قراردادی با متخصصین این رشته ها منعقد شده است که  این خدمات را در بیمارستان به مراجعین ارائه نمایند.

 

مدیر درمان استان همچنین از راه اندازی بخش سی تی اسکن بیمارستان امام علی (ع) در آینده سخن گفت و افزود:دستگاه سی تی اسکن مازاد در بیمارستان تامین اجتماعی کرمان به بیمارستان زرند منتقل میشود و با نصب و راه اندازی آن ، بیماران از خدمات بخش سی تی برخوردار خواهند شد.

 

حبیب الله خنجری، فرماندار زرند نیز در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات درمانی که توسط بیمارستان تامین اجتماعی در این شهرستان ارائه میشود ابراز امیدواری کرد که با تکمیل تجهیزات این مرکز درمانی، خدمات بیشتری به مردم شهرستان ارائه شود.

فرماندار زرند همچنین از همکاری ستاد حوادث غیر مترقبه شهرستان زرند و بیمارستان امام علی (ع) برای ساخت پد اضطراری ویژه فرود بالگرد در این مرکز درمانی خبر داد.

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.