فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 42 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
شهریور
1
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................194
mod_vvisit_counterديروز.......................900
mod_vvisit_counterاين هفته ................3258
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........6702
mod_vvisit_counterاين ماه ..................22076
mod_vvisit_counterماه گذشته..............27824
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............1960913
بازدید از مکان پیشنهادی برای ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان انار

دکتر هادی صبوری، معاون درمان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمان و مهندس محمد رضا حیدری ، مسئول دفتر فنی این مدیریت ،از بنایی که مسئولین شهرستان انار برای ارائه خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در این شهرستان پیشنهاد نموده اند، بازدید کردند.

معاون درمان مدیریت درمان استان پس از بازدید از ساختمان پیشنهادی گفت:تقاضای تاسیس درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان انار به مدیریت درمان استان واصل شده است و این مدیریت نیز اقدامات و پیگیری های لازم را جهت راه اندازی درمانگاه عمومی به انجام رسانیده و سازمان تامین اجتماعی استحقاق احداث چنین مرکزی را احراز نموده است که انشاء اله با طی مراحل کارشناسی و قانونی و مهیا شدن زیر ساختهای لازم در آینده محقق خواهد شد.

دکتر صبوری در خصوص معرفی ساختمان پیشنهادی که در دانشگاه آزاد اسلامی انار قرار دارد گفت: ارائه خدمات درمانی توسط سازمان تامین اجتماعی در این مکان علاوه بر نیاز به اخذ مجوز  ستاد سازمان تامین اجتماعی از حیث استاندارد های ارائه خدمات درمانی نیز مورد بررسی همه جانبه قرار میگیرد.

شایان ذکر است طی این بازدید حجه الاسلام شیح حسن منتظری، امام جمعه شهرستان انارضمن اشاره به موقعیت و ویژگیهای جغرافیایی این شهرستان گفت :با توجه به اینکه 70 درصد مردم انار تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، ارائه خدمات درمانی در این شهرستان یک ضرورت است.

سید ضیاء الدین طباطبایی فرماندار انار نیز آمادگی  و مشارکت خیرین شهرستان را برای ارائه خدمت به مردم منطقه بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: سعی کرده ایم از امکانات و ظرفیتهای موجود برای ارائه خدمات درمانی به مردم انار استفاده نماییم.

 

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.