فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 80 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2589
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15859
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37770
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507119
دیدار مسئولین شهرستان انار با مدیر درمان استان

حجه الاسلام و المسلمین حسن منتظری، امام جمعه شهرستان انار،سید ضیاء الدین طباطبایی، فرماندار انار، محمد خادمی، رئیس شورای اسلامی شهر انار و احمد میرزایی رئیس شورای اسلامی این شهرستان به همراه حسین انارکی محمدی، مسئول دفتر نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با حضور در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با دکتر امین فخر، مدیر درمان استان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار، امام جمعه شهرستان انار طی سخنانی ضمن اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان انار گفت: در حال حاضر حدود 70 درصد مردم شهرستان تحت پوشش خدمات سازمان تامین اجتماعی هستند لذا اقبال مردم منطقه نسبت به خدمات سازمان تامین اجتماعی در حد بالایی می باشد که جا دارد از مسئولین سازمان تامین اجتماعی هم که تلاش برای خدمت رسانی دارند، قدردانی نمایم.

 

وی، وجود مرکز درمانی‌  تامین اجتماعی در انار را ضروری دانست و افزود: اکنون بیماران زیادی برای درمان به به مراکز درمانی خارج از شهرستان رجوع میکنند که امیدواریم با مساعدت مدیران تامین اجتماعی این نیاز مهم مردم برطرف شود.

 

سید ضیاء الدین طباطبایی، فرماندار انار هم در این دیدار به ایراد سخن پرداخت و گفت: جمعیت انار بیش از 40 هزار نفر است که 30 هزار نفر آن تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و تاسیس درمانگاه تامین اجتماعی برای ارائه خدمات درمانی به این تعداد بیمه شده، ضرورت دارد.

 

فرماندار انار آمادگی فرمانداری و خیرین منطقه را برای راه اندازی مرکز درمانی در این منطقه اعلام نمود و افزود: زمینه ها و ظرفیتهای همکاری برای تاسیس مرکز ارائه خدمات درمانی در این شهرستان قابل توجه است.

 

روسای شوراهای اسلامی شهر و شهرستان انار و مسئول دفتر نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی هم طی سخنانی ضمن قدردانی از خدمات سازمان تامین اجتماعی، راه اندازی مرکز درمانی تامین اجتماعی در این شهرستان را یک نیاز منطقه ای ذکر کردند.

 

آقای دکتر امین فخر، مدیر درمان تامین اجتماعی استان نیز طی سخنانی با ابراز خوش آمد و قدردانی از حضور مسئولین شهرستان انار در محل مدیریت درمان استان گفت: تقاضای تاسیس مرکز درمانی در این شهرستان مورد مطالعه و بررسی کارشناسی در استان و سازمان قرار گرفته است و با امعان نظر بر میزان جمعیت تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی در منطقه، استحقاق راه اندازی چنین مرکزی، محرز گردیده است و تحقق آن منوط به مهیا شدن مجموعه زیر ساختهای لازم می باشد.

 

مدیر درمان استان، ابراز امیدواری کرد با توجه به ظرفیت مشارکتهای مردمی و همکاری های ارزنده مسئولین شهرستان انار،فرآیند خدمت رسانی به مردم این شهرستان با روند قابل قبولی تداوم یابد.

 

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.