آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

نشریات استان کرمان

حاضرين در سايت

ما 33 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
اسفند
2
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................996
mod_vvisit_counterديروز.......................1890
mod_vvisit_counterاين هفته ................6333
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........11599
mod_vvisit_counterاين ماه ..................33254
mod_vvisit_counterماه گذشته..............53126
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2623379
برگزاری جشن هفته تامین اجتماعی

مراسم جشن هفته تامین اجتماعی با حضور مدیران سازمان تامین اجتماعی استان و جمعی از همکاران واحدهای درمانی و بیمه ای برگزار شد.

دکتر امین فخر،مدیر درمان استان در این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی گفت: شصت و چهار سال از عمر سازمان تامین اجتماعی گذشته است و این سازمان اکنون به درخت تنومندی تبدیل شده است که به نیمی از جمعیت کشور خدمت میدهد.

وی افزود: در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی با دو چالش اصلی مواجه شده است، اولی پیشی گرفتن مصارف بر منابع که به دلیل تحمیل یکسری تعهدات به سازمان بوجود آمده است و  چالش دوم تغییر دیدگاه محیط پیرامونی نسبت به سازمان است.

دکتر فخر ادامه داد: برخی صاحبنظران اجتماعی،سیاستهای رفاه اجتماعی را به چالش میکشند اما اگر بخواهیم منصفانه و بر اساس معیارها و شاخصهای بین المللی در مورد رفاه اجتماعی قضاوت کنیم باید بگوییم در دو دهه گذشته از حیث شاخص توسعه انسانی پیشرفت هایی داشته ایم.

مدیر درمان استان نقش سازمان تامین اجتماعی را در رشد و توسعه کشور علیرغم وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی،ممتاز و موثر توصیف کرد و آن را مایه افتخار همکاران دانست.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از همکارانیکه در سال جاری به مقام بازنشستگی نائل گردیده اند، با اهدا لوح و هدیه تجلیل شد .

از همکاران برگزیده و برتر ورزشکار از جمله بتول جعفریان، دارنده مقام سوم رشته والیبال نشسته در مسابقات پارآسیا و اقیانوسیه نیز تقدیر بعمل آمد.

 

میز خدمت الکترونیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.