فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 49 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
پنجشنبه
1396
آذر
2
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................1628
mod_vvisit_counterديروز.......................2960
mod_vvisit_counterاين هفته ................13076
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........311220
mod_vvisit_counterاين ماه ..................361894
mod_vvisit_counterماه گذشته..............64935
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2447459
بهره‌مندی از تجهیزات پزشکی برای خدمت به بیمه شدگان

تامین تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی تامین اجتماعی استان یکی از وظایف مهم  مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمان می باشد. اداره پاراکلینیک این مدیریت در راستای اجرایی نمودن این وظیفه خطیر نقشی ممتاز و موثر دارد.

 

 

برای آشنایی هرچه بیشتر بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی با تجهیزات پزشکی  که در واحدهای درمانی تامین اجتماعی استان مستقر شده است، گفتگویی را با خانم دکتر محبوبه بنی اسدی، رئیس اداره پاراکلینیک انجام داده ایم که از نظرتان میگذرد:

در ابتدا از وی سوال می کنیم که: نقش  اداره پاراکلینیک را در عملکرد مدیریت درمان و واحدهای درمانی استان چگونه ارزیابی می‌نمایید؟

با توجه به گستردگی حیطه فعالیت اداره پاراکلینیک در زمینه های نظارت و نیاز سنجی  ، تهیه دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی و تجهیزات سرمایه ای ،واحد های تشخیصی آزمایشگاه ،رادیولوژی،سی‌تی‌اسکن،MRI،سونوگرافی،EEG،EMG،ECG،ادیومتری،اپتومتری،فیزیوتراپی و....  نقش و تأثیر این اداره در عملکرد مدیریت درمان و به خصوص در کنترل هزینه ها بسیار زیاد و چشمگیر می باشد.

در مورد انواع خدمات پاراکلینیک که در واحدهای درمانی استان ارائه میگردد، توضیحاتی ارائه فرمایید؟

در واحد های درمانی سازمان خدمات پاراکلینیکی نظیر آزمایشگاه ، سی تی اسکن ، فلوروسکوپی، رادیولوژی سونوگرافی، فیزیوتراپی، اپتومتری، ادیومتری،EEG، EMG،ECG،تجهیزات پزشکی مصرفی  و واحد دارویی در حال ارائه خدمات به بیماران محترم می باشند.

مهمترین اقداماتی که در حوزه کاری خویش در سالهای اخیر انجام داده اید چه بوده اند؟

تجهیز بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان،ارتقای دستگاههای  تصویر برداری از آنالوگ به دیجیتال،

تکمیل کادر مسوولین فنی داروخانه ها ی تابعه ،اخذ مجوز های لازم برای خرید ، نصب و راه اندازی دستگاههای آنژیوگرافی ،سی تی اسکن، ام آر آی و فلوروسکوپی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) نیز تامین تجهیزات بخشهای سی تی اسکن  دربیمارستان دکتر غرضی سیرجان و امام علی (ع) زرند.

چه اهداف و برنامه هایی را درحوزه کاری خویش دنبال می‌کنید؟

بهینه نمودن مصرف دارو و تجهیزات پزشکی،استفاده بهینه از منابع مالی فیزیکی و انسانی،ارتقای کیفی خدمات آزمایشگاهی،پیگیری ارتقای ردیف تکنیسین های دارویی .

چنانچه مطلب دیگری در نظر دارید بیان نمایید؟

با توجه به نقش مهم نیروی انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی ،الحمدالله در اداره پاراکلینیک با توجه به همکاری و فعالیت نیروهای توانمند ، معتمد،دلسوز و صبور در واحد های پاراکلینیک مراکز درمانی و ستاد مدیریت درمان تا به امروز اقدامات مثبت و زیادی در جهت ارتقای کیفیت خدمات ،راه اندازی دستگاههای دارای تکنولوژی بالا  و افزایش خدمات ارائه شده به بیمه شدگان و بهینه نمودن هزینه ها انجام شده است که انشاالله به خواست خداوند متعال و همکاری همکاران محترم ، این راه همچنان ادامه داشته باشد و ارتقاء کیفیت و توسعه خدمات(بهبود مستمر)را داشته باشیم.

گفتگو: واحد روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمان

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.