فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 101 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
شنبه
1396
آذر
25
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................2618
mod_vvisit_counterديروز.......................2047
mod_vvisit_counterاين هفته ................15888
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........17470
mod_vvisit_counterاين ماه ..................37799
mod_vvisit_counterماه گذشته..............383784
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2507148
خدمات درمانی بیمارستان تامین اجتماعی کرمان

دکتر فرهاد اشافی رئیس بیمارستان تامین اجتماعی پیامبر اعظم (ص)  کرمان طی یک مصاحبه با واحد روابط عمومی مدیریت درمان استان، بخش هایی از خدمات این مرکز درمانی را تشریح کرد.

وی در خصوص تعداد بیماران سرپایی گفت:روزانه قریب ۲ هزار نفر به پلی کلینیک بیمارستان مراجعه میکنند و از خدمات مختلف درمانی سرپایی استفاده می‌نمایند که در سال رقمی بالغ بر 500 هزار نفر را شامل میشود.قریب 90 هزار بیمار نیز در سال به بخش اورژانس مراجعه میکنند. 15 هزار نفر نیز در ماه از خدمات آزمایشگاه بهره مند میشوند.

دکتر اشافی در خصوص خدمات بستری این مرکز درمانی گفت : سالیانه 21 هزار نفر بستری میشوند که 11 هزار نفر از آنها مورد عمل جراحی قرار میگیرند. تعداد زایمان های انجام شده هم بیش از 5 هزار مورد می باشد که از این حیث بیمارستان دارای رتبه اول در ميان كل بيمارستان هاى استان اعم از دولتى و خصوصى و عمومى غير دولتى و.... است.

 

رییس بیمارستان تامین اجتماعی کرمان در خصوص تجهیزات این مرکز گفت: تجهیزات این بیمارستان از جمله مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات می باشند. پس از افتتاح این بیمارستان در سال 93 روند تجهیز آن ادامه داشته بطوریکه در سال 95 دستگاههای سی تی اسکن جدید و فلوروسکوپی نصب و راه اندازی گردیدند و در سال جاری هم همزمان با روز جهانی کارگر، بخش های آنژیو گرافی و آم آر آی، از طریق ویدئو کنفرانس و توسط ریاست محترم جمهوری مورد بهره برداری قرار گرفتند و با پیگیری های لازم انشااله بخش جراحی قلب باز هم راه اندازی خواهد شد.

بخشهای داخلی دو،اعصاب و عفونی با 30 تخت و بخش ویژه مادران باردار با 15 تخت و بخش پست سی سی یو نیز با 15 تخت مورد بهره برداری قرار گرفتند و ظرفیت آی سی یو هم از 6 به 10 تخت ارتقاء پیدا کرده است.

 

دکتر اشافی همچنین به اجرای طرح نسخه الکترونیک اشاره کرد و افزود: در سال گذشته موفق شدیم طرح حذف دفاتر بیمه را اجرایی کنیم و اکنون بیماران با ارائه کارت ملی پذیرش میشوند و پزشکان بصورت الکترونیکی تجویز های مختلف را در سیستم درج می نمایند.

 

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان،اجرای طرح محوطه سازی جامع بیمارستان را هم در زمره طرح های تکمیلی این بیمارستان برشمرد.

 

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.