فراخوان جذب پزشك

آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

حاضرين در سايت

ما 59 مهمان و 1 عضو آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
پنجشنبه
1396
آذر
2
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................1639
mod_vvisit_counterديروز.......................2960
mod_vvisit_counterاين هفته ................13087
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........311220
mod_vvisit_counterاين ماه ..................361905
mod_vvisit_counterماه گذشته..............64935
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2447470
آغاز همکاری های آموزشی با کانون بازنشستگی کارگران

با برگزاری اولین دوره آموزشی تحت عنوان" تغذیه صحیح در دوران سالمندی و بازنشستگی"همکاری آموزشی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با کانون بازنشستگان کارگران شروع شد.

دکتر امین فخر مدیر درمان استان در آغاز این دوره آموزشی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته کار و کارگر گفت: سازمان تامین اجتماعی حاصل دسترنج کارگران است و متعلق به جامعه کارگری است و انها ولی نعمتان ما هستند و بهترین و ارزشمند ترین کارها در سازمان خدمت به بیمه شدگان و جامعه کارگری است.

وی برگزاری دوره های آموزشی در کانون بازنشستگان را یک حرکت ارزشمند و یک نیاز ضروری برای بازنشستگان توصیف کرد و افزود: در بازدیدها و دیدارهای انجام شده مسئولین کانون هم این درخواست را مطرح کرده بودند که با بررسی ها و پیگیری های انجام شده،خوشبختانه زمینه برگزاری این دوره ها فراهم شده است و درصورت استقبال بازنشستگان عزیز ادامه خواهد داشت.

حسین شجاعی،رییس هیئت مدیره کانون بازنشستگان کارگران استان هم طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری های مدیریت درمان استان گفت: از زمان استقرار در ساختمان جدید خدمات مختلفی از جمله خدمات بانکی،رفاهی،بیمه ای و پزشکی را به  کارگران بازنشسته ارائه میدهیم و مدیریت درمان همراه و یاور ما در ارائه خدمت می باشد.

شایان ذکر است مباحث مربوط به تغذیه و رژیم درمانی، توسط سحر فلاحی،کارشناس ارشد تغذیه شاغل در مرکز بهداشت کرمان به شرکت کنندگان ارائه شد

 

خدمات غيرحضوري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.