آشنايي با تامين‌اجتماعي

 

اطلاعیه بیماران خاص

پـــزشك خانـــــواده !

 

خدمات نوين بيمه اي

 

 

 

 

نشریات استان کرمان

حاضرين در سايت

ما 27 مهمان آنلاین داریم

تقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
اسفند
2
 

اوقات شرعیآمار بازديدكنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز.......................988
mod_vvisit_counterديروز.......................1890
mod_vvisit_counterاين هفته ................6325
mod_vvisit_counterهفته گذشته...........11599
mod_vvisit_counterاين ماه ..................33246
mod_vvisit_counterماه گذشته..............53126
mod_vvisit_counterكل بازديدها.............2623371
آغاز همکاری های آموزشی با کانون بازنشستگی کارگران

با برگزاری اولین دوره آموزشی تحت عنوان" تغذیه صحیح در دوران سالمندی و بازنشستگی"همکاری آموزشی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با کانون بازنشستگان کارگران شروع شد.

دکتر امین فخر مدیر درمان استان در آغاز این دوره آموزشی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته کار و کارگر گفت: سازمان تامین اجتماعی حاصل دسترنج کارگران است و متعلق به جامعه کارگری است و انها ولی نعمتان ما هستند و بهترین و ارزشمند ترین کارها در سازمان خدمت به بیمه شدگان و جامعه کارگری است.

وی برگزاری دوره های آموزشی در کانون بازنشستگان را یک حرکت ارزشمند و یک نیاز ضروری برای بازنشستگان توصیف کرد و افزود: در بازدیدها و دیدارهای انجام شده مسئولین کانون هم این درخواست را مطرح کرده بودند که با بررسی ها و پیگیری های انجام شده،خوشبختانه زمینه برگزاری این دوره ها فراهم شده است و درصورت استقبال بازنشستگان عزیز ادامه خواهد داشت.

حسین شجاعی،رییس هیئت مدیره کانون بازنشستگان کارگران استان هم طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری های مدیریت درمان استان گفت: از زمان استقرار در ساختمان جدید خدمات مختلفی از جمله خدمات بانکی،رفاهی،بیمه ای و پزشکی را به  کارگران بازنشسته ارائه میدهیم و مدیریت درمان همراه و یاور ما در ارائه خدمت می باشد.

شایان ذکر است مباحث مربوط به تغذیه و رژیم درمانی، توسط سحر فلاحی،کارشناس ارشد تغذیه شاغل در مرکز بهداشت کرمان به شرکت کنندگان ارائه شد

 

میز خدمت الکترونیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سايتهاي مرتبط

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجي

مطالب كدام بخش سايت براي شما مفيد است ؟
 

جستجو در سايت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت مديريت درمان تامين اجتماعي استان کرمان محفوظ میباشد.